{:uk}Адміністрування

Виконуємо технічні роботи з налаштування, наповнення, доробки, резервного копіювання та перейменування сторінок.
Гнучкі вигідні тарифи та повний або частковий супровід.

Read More

{:uk}Підтримка

Контроль доступності і терміну дії хостингу, домену та SSL-сертифікату, внесення змін в контент, вирішення різноманітних технічних питань на постійній основі.

Read More

CMS

Встановлення будь-яких систем управління (CMS) на хостинг: від візитівок на Wordpress, Drupal, Joomla і ModX, до веб-енциклопедій (MediaWiki) або інтернет-магазинів Opencart.

Read More

{:uk}Дизайн

Внесення змін в дизайн та зовнішній вигляд веб-сторінок: зміна логотипу, зображень, кольорів фону, тексту або посилань, розташування інших елементів, створення слайдів та фото галерей.

Read More

{:uk}Переклад

Повний переклад веб-сторінок і Android-додатків на інші мови: адміністративної панелі, записів, меню, товарів інтернет-магазину і т.п. Встановлення багатомовних версій. Переклад Android-додатків та ігор.

Read More

{:uk}Безпека

Переключення на безпечний протокол HTTPS, реєстрація SSL-сертифікатів, діагностика сайту на наявність вірусів і їх знищення, аналіз і усунення вразливостей.

Read More

Органічний SEO

Оптимізація для просування в пошукових системах, прискорення сторінок, налаштування заголовків і мета-описів. Виконується при умові замовлення послуг з підтримки.

Read More