{:uk}{:uk}{:uk}{:uk}

Виконуємо доробку, перейменування і перенесення сайтів, створення, зберігання і відновлення резервних копій і втрачених доступів.

Адміністрування виконується разово, коли заздалегідь відомий обсяг робіт (наприклад, перенесення на хостинг чи переключення на HTTPS), або на постійній основі – в рамках послуги аутсорсингу.


Доробляємо сайти згідно з ТЗ. Дуже часто при розробці “під ключ”, замовник отримує сайт з шаблонним виглядом і функціоналом, без контенту (лише частково наповнений), або з різноманітними недоліками на кшталт неробочих елементів навігації, посилань, кнопок і т.п.

 

Також можуть бути ситуації, коли між створенням і “запуском” сайту пройшло багато часу і Ваші вимоги щодо його дизайну і функціоналу суттєво змінилися.

 

В таких випадках ми пропонуємо послугу доробки сайту. Ви можете сформулювати всі задачі, які потрібно виконати, у вигляді технічного завдання, або описати їх у вільній формі, а ми зі свого боку докладемо максимум зусиль для того, щоб виконати всі завдання. Вартість залежить від складності та обсягу робіт та розраховується індивідуально для кожного проекту.

 

Регулярне резервне копіювання і збереження контенту на захищеному сервері важливо виконувати як мінімум раз на місяць, на випадок його втрати чи пошкодження внаслідок дії вірусів, зламу хакерами чи внаслідок помилок в роботі з системою. Резервування допоможе відновити інформацію після подібних інцидентів.

 

Перейменування на інший домен може знадобитися в різних випадках: зміна бренду, реєстрація нового доменного імені, дублювання контенту з одного проекту на інший. Ми виконуємо подібні задачі для будь-яких систем, створених на різних CMS або на так званих “самописних” системах.

 

Відновлення доступів. Якщо були втрачені паролі до адмін-панелі сайту, ми відновимо їх за умови наявності логіна і пароля FTP.

 

Вирішуємо інші технічні питання, такі як помилки в коді, проблеми з роботою БД MySQL, оновлення модулів та багато інших задач.

 

Послуга Вартість
Переключення на HTTPS від 500 грн
Відновлення з бекапу 150 грн / год
Перейменування сайту (переключення на новий домен) від 1000 грн
Перенесення на інший хостинг 550 грн
Додаткові роботи (Відновлення доступів, виправлення помилок, оновлення модулів) 150 грн / год